HYDROWAVE 750 to otwarta pokładowa łódź ślizgowa w wersji Central Console (CC) ze sztywnym zadaszeniem. Posiada ona solidną konstrukcję o dobrych parametrach hydrodynamicznych. Zdecydowanym atutem tego modelu jest wykonanie kadłuba ze stopu aluminium odpornego na korozję morską i utlenianie. Dodatkowo w standardzie łódź jest malowana trzema warstwami farb poliuretanowych, a dno farbą przeciwporostową.

Wersja ta przewidziana jest w szczególności dla wędkarzy. Małe zadaszenie umożliwia poruszanie się z wędkami dookoła pokładu.

W tej wersji zabudowy (CC) przewidziano 3 obrotowe demontowane fotele oraz (opcjonalnie) dodatkowe dwa gniazda do zamontowania foteli w innym miejscu. Oczywiście istnieje możliwość dowolnej modyfikacji wewnętrzej zabudowy.

 

W zależności od wyposażenia i wykończenia, Hydrowave 590 może być łodzią roboczą do pracy w trudnych warunkach, jak i łodzią rekreacyjną pełną prestiżu po wykończeniu jej drewnem teakowym i polakierowaniu farbami poliuretanowymi. Nieduży deadrise sprzyja szybkiemu wchodzeniu w ślizg i zapewnia stabilność na wodzie.

Łódź dedykowana na wody śródlądowe i pływanie zatokowe.

Wyposażenie:

Dodatkowe wyposażenie jest na życzenie klienta.