seria HYDROWAVE

Łodzie rekreacyjne, robocze i wędkarskie o średnim kącie wyoblenia dna (deadrise), przeznaczone do pływania po wodach śródlądowych i zatokowych. Podstawowe cechy modeli z tej serii to duża stabilność i szybkie wchodzenie w ślizg.

seria TRAHO

Wszechstronne łodzie robocze o szerokim dziobie z możliwością implementowania wrót dziobowych. Podstawowe cechy modeli z tej serii to: kadłub o wysokiej wytrzymałości, duża wyporność i stabilność. Oznaczenia: “V” – dno w kształcie litery V na wody morskie; brak “V” – dno płaskie; “LC” – otwierane wrota dziobowe; “2V” – katamaran.

seria EXPLORER

Budżetowe łodzie do pracy na wodzie. Podstawowe cechy modeli z tej serii to: płaskie dno, niskie zanurzenie, duża ładowność i stabilność, a także mocna konstrukcja.

seria ZEPHIR

Łodzie do pływania po wodach śródlądowych. Houseboat o wyglądzie jachtu. Podstawowe cechy to funkcjonalność mieszkalna oraz stabilność kadłuba. Funkcjonalność realizowana jest przez obszerne kajuty z pełnym wyposażeniem, zapewniającym długi czas funkcjonowania bez konieczności cumowania w marinie dla uzupełnienia zasobów.