O Ultra Marine

Dokładamy wszelkich starań, aby wysoka jakość naszych łodzi i konkurencyjne ceny stały się naszym znakiem rozpoznawczym. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w budowie wyjątkowych łodzi, które cieszą się dużym uznaniem klientów na wielu rynkach europejskich.

1

Lata Doświadczenia

Ponad 20 lat specjalizujemy się w budowaniu wyjątkowych łodzi, które są wysoko cenione przez klientów na wielu europejskich rynkach. Jedną z naszych największych zalet jest posiadanie własnego zespołu projektowego, który nieustannie pracuje nad tworzeniem nowych i zróżnicowanych modeli łodzi motorowych dostosowanych do różnych zastosowań. Biuro projektowe pozwala nam modyfikować istniejące modele, aby spełniały oczekiwania każdego klienta.

Wiele lat doświadczenia, połączone z najnowszymi metodami spawania i formowania aluminium oraz użyciem materiałów wysokiej jakości, pozwalają nam dostarczać łodzie o doskonałej wydajności. Nasze łodzie są używane wśród służb ratunkowych, policji, straży pożarnej oraz wśród wielu użytkowników komercyjnych, którzy potrzebują łodzi dostosowanych do swoich konkretnych potrzeb biznesowych.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi klienci znajdują się w różnych miejscach na świecie, od stacji polarnej na Spitsbergenie po wybrzeża Afryki Śródziemnomorskiej. Nasza oferta produktowa obejmuje łodzie dla wędkarzy śródlądowych i morskich, które produkujemy seryjnie we współpracy z renomowanymi markami wędkarskimi.

Zawsze skupiamy się na jakości i innowacyjności naszych produktów, co pozwala nam utrzymać pozycję lidera w branży.

2

Innowacyjna Technologia

Proces budowania łodzi aluminiowych zaczyna się oczywiście od etapu projektowania przy użyciu specjalistycznego oprogramowania, które umożliwia modelowanie 3D oraz wszystkie obliczenia hydrostatyczne i hydrodynamiczne. Następnym etapem jest technologiczna transformacja modelu 3D na płaskie kawałki materiału aluminiowego. Również to jest wykonane przy użyciu specjalistycznego oprogramowania i wiedzy połączonej z doświadczeniem naszych inżynierów.

Następnie przygotowane elementy są cięte przy użyciu maszyn do cięcia plazmowego i laserowego CNC oraz odpowiednio formowane na cyfrowo sterowanych prasach hydraulicznych.

Po tych przygotowaniach trafiają do zespołów spawaczy, którzy łączą elementy przy użyciu najnowszych metod spawania aluminium. Na tym etapie pracują najlepsi eksperci w dziedzinie spawania aluminium. Liczy się tu nie tylko wiedza i umiejętności, ale również lata praktyki. Ten dział jest sercem produkcji kadłubów.

Gdy mamy już zespawany kadłub, trafia on do zespołu specjalistów, którzy zajmują się jego wykończeniem i wyposażeniem. Tutaj pracują lakiernicy, tapicerzy, inżynierowie, elektronicy, elektrycy i oczywiście mechanicy montujący jednostki napędowe.

Dla bardziej specjalistycznych zamówień lub dedykowanych wersji łodzi korzystamy z kompetencji i umiejętności naszych podwykonawców w dziedzinie szkła, stolarstwa lub certyfikacji.

Rezultatem pracy tego zespołu są solidne, trwałe, a także niezawodne łodzie do każdego zastosowania.

3

Unikatowa Propozycja

Podzieliliśmy nasze produkty na serie, które odpowiadają ich zastosowaniu lub typowi kadłuba.

Ze względu na mnogość modeli i ich wersji na stronie internetowej Ultra Marine, znajdziesz tam tylko część naszych prac. Jeśli nie udało Ci się znaleźć łodzi, która spełnia Twoje potrzeby, prosimy o kontakt. Z pewnością znajdziemy w naszym portfolio model, który spełni Twoje oczekiwania.

W przypadku, gdy taki model nie istnieje, z przyjemnością stworzymy go dla Ciebie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania, co już udowodniliśmy projektując pontony dla hausebotów i pływające platformy.

Nasz zespół sprzedażowy czeka na zapytania i chętnie pomoże Ci znaleźć idealną łódź!

  • w liczbach
  • 0 lata doświadczenia
  • 0 wyprodukowanych łodzi
  • 0 gotowych projektów łodzi

Nasi klienci

Fishing boat
Fishing boat
Happy customers with fishing boat
Happy customers with fishing boat
Aluminium work boat for Polar Station
Aluminium work boat for Polar Station
Fire fighter boat rescue boat
Fire fighter boat rescue boat
PikeHunter 530 on water aluminium fishing boat
PikeHunter 530 on water aluminium fishing boat